Turkish Arabic English French German Italian Russian Spanish

Hakkımızda...

Ozan Elektronik, 1996 yılında daha öncesinden gelen TEK genel müdürlüğü, dış işleri bakanlığı, iş Bankası Yeni Otomasyon Merkezi, Efes Ankara bira fabrikası, Ziraat Bankası Genel Müdürlük ve Eğitim Tesisleri, PTT Genel Müdürlüğü projelerinin deneyimiyle açılmıştır. Ardından gelen CİNE5 yayıncılığının teknik servisliğini üstlenmemizle 40.000’e aşkın memnun elit müşteri kitlesine ulaşmış bulunmaktayız.

Ozan Elektronik, 1996 yılından bu yana Türkiye çapında birçok ülkenin elçilik binalarının, pek çok devlet dairelerinin ve toplu konutların Uydu, CCTV, Güvenlik, Personel takip, Seslendirme, İnterkom, Yangın ihbar, Kapalı Devre, Telekomünikasyon ve Fiber optik projelerini başarıyla tamamlamıştır. Günün teknolojik gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak kendimizi geliştirmeye devam etmekte ve hem Ankara hem de Türkiye çapında birçok önemli projelere imza atmaya devam etmekteyiz.

Ozan Elektronik, yılların deneyimi ve birikimiyle Uydu, CCTV, Güvenlik, Personel takip, Seslendirme, İnterkom, Yangın ihbar, Kapalı Devre ve Telekomünikasyon, konularında deneyimli kadrosu, kurumsallaşmış çalışma tarzı ve geleceğine yatırım yapan hizmet anlayışıyla hızla gelişen sektöründe öncü olarak, üzerine düşen vazifeyi en mükemmel şekilde yerine getirmeye çalışmayı ilke edinmiştir.

HOTEL IPTV

CCTV

Fiber Optik

Multiswitch

Icon 24 saat içersinde
uzman desteği
Icon 7/24 ulaşabileceğiniz
uzman kadro
Icon Kaliteli ve
uzman kadro
Icon Hızlı geri bildirim.