Turkish Arabic English French German Italian Russian Spanish

IPTV

 

 Interaktif TV altyapısı için tercih edilebilecek olan IPTV teknolojisini, ETUS IPTV SOLUTIONS ile birlikte Türkiye'de hizmete sunmaktayız.

    Firmanızın istekleri ve ihtiyaçlarına göre kullanıcıya özel olarak hazırlanın arayüzü ile, hem müşterilerinize daha iyi bir hizmet vermekle kalmayıp TV sisteminden para kazanır hale gelebiliceksiniz. VOD (Video on Demand) ve müesesenizin hizmetleri ile Entegre edilen ODA SERVISI hizmeti ile. Müşteriliriniz televizyondan film satın alıp, odasına istediği siparişi verebilecektir.

 ETUS Medical IPTV

  Hastalarınızın onu merak edenlerle görüntülü konuşma yapıp, canı sıkıldığında film satın alabeileceği internette gezebiliceği, hastane kafeteryasından sipariş verebiliceği bir sistem.
   Sadece Hastalar değil. Doktarlar da bu sistem ile hastane lokal ağındaki hasta ile ilgili kayıtlı bütün bilgilere ulaşabilicekler... 


 

ETUS HOTEL IPTV

 

 Misafirlerinizi odalarında isimleriyle karşılayan otel hizmetlerini satın almasını ya da rezervasyon yapabilmesini sağlayan bir sistem düşünün. Sadece bir TV değil. Interaktif Arayüzü ile isteğinize göre kişiselleştirilebilirsiniz...

 

    

 

Icon 24 saat içersinde
uzman desteği
Icon 7/24 ulaşabileceğiniz
uzman kadro
Icon Kaliteli ve
uzman kadro
Icon Hızlı geri bildirim.